Instytut Zarządzania i Gospodarki
Usług Turystycznych

Aktualności

13 czerwca 2016Nagroda dla prof. Alexandra Fehera

Chcielibyśmy podzielić się radosną informacją, że nasz profesor wizytujący - Alexander Feher  otrzymał nagrodę od słowackiego Ministerstwa Środowiska. Nagroda przyznana mu została za działalność naukową, edukacyjną i szkoleniową w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i bioróżnorodności. Poza tym podkreślono działalność Profesora jako szefa Narodowego Centrum Uniwersytetu Bałtyckiego (the Baltic University Programme) na Słowacji. Szczerze gratulujemy!


 

Szczegóły
13 czerwca 2016Debata "Bydgoszcz UrodziNOVA - Miasto nieodkryte"

9 czerwca na terenie kampusu Uczelni odbyła się Debata pt " Bydgoszcz UrodziNOVA - Miasto nieodkryte". Spotkanie zostało poprowadzone przez ekspertów z dziedziny architektury i urbanistyki i miało na celu przybliżyć wizję przyszłości miasta za 10 i 30 lat. Panel dyskusyjny został poprzedzony wystąpieniem prof. WSG dr inż. arch. Romany Przybyszewskiej - Gudelis, która od wielu lat współpracuje z Katedrą Gospodarki Turystycznej. Pani Profesor swoją przemową wprowadziła zebranych w dyskusję definiującą przyszły kształt miasta

Szczegóły
14 maja 2016VI Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiej Izby Turystyki

W dniu 13 maja 2016 r. w Łodzi odbyło się VI Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Delegatów Polskiej Izby Turystyki. Z Oddziału Kujawsko - Pomorskiego PIT w Bydgoszczy delegatami były 4 osoby, w tym m.in. Prezes Oddziału Kujawsko – Pomorskiego PIT w Bydgoszczy - Jerzy Matuszak, który jednocześnie jest ekspertem turystycznym w Katedrze Gospodarki Turystycznej WSG. Podczas Zgromadzenia WW. został wybrany do Rady Naczelnej Polskiej Izby Turystyki. Gratulujemy!

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia