Instytut Zarządzania i Gospodarki
Usług Turystycznych

Aktualności

23 czerwca 2016X edycja konkursu

Ruszyła już X edycja konkursu "Teraz Polska Promocja i Rozwój" na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności, innowacyjności i promocji Polski.

Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się w "Regulaminie konkursu" na stronie terazpolska.pl w zakładce "Konkurs prac magisterskich". 

Atutem konkursu są atrakcyjne nagrody pieniężne oraz uroczysta oprawa gali finałowej, odbywającej się z udziałem przedstawicieli Prezydenta RP, ministrów oraz reprezentantów świata nauki.

Szczegóły
13 czerwca 2016II Bydgoskie Forum dla Turystyki

Studenci obszaru Turystyka uczestniczyli wraz z wykładowcą w II Bydgoskim Forum dla Turystyki w dniu 8.06.2016 r. w hotelu Ikar w Bydgoszczy.

Szczegóły
13 czerwca 2016Święto ulicy Długiej

W ramach imprezy "Urodziny Ulicy Długiej", która odbyła się 3.06.2016 r. nasi studenci promowali kierunek Turystyka i Rekreacja nie tylko poprzez ulotki, ale także poprzez swoje własne wyroby kulinarne, przygotowane wcześniej podczas zajęć Technologia gastronomiczna z Panią dr inż. Katarzyną Sadowską. Po krótkim czasie degustacji można wnioskować, że przygotowane sałatki podbiły podniebienia mieszkańców Bydgoszczy.

 

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia