Instytut Zarządzania i Gospodarki
Usług Turystycznych

Aktualności

19 grudnia 2016Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W dniu 7 grudnia w kampusie WSG odbyły się warsztaty i szkolenia organizowane dla pracowników biur podróży. Organizatorem spotkania była Polska Izba Turystyki oddział w Bydgoszczy we współpracy z Katedrą Gospodarki Turystycznej. Wsparcia w organizacji udzielił Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 
Szczegóły
12 grudnia 2016"Poznajmy się przy kawie"

Dnia 25.11.2016 r. Katedra Gospodarki Turystycznej zorganizowała dla studentów I roku spotkanie z wykładowcami przy kawie.

W czasie spotkania studenci mieli okazję lepiej poznać swoich wykładowców. W roli prowadzącego wystąpiła Pani mgr Katarzyna Wardzała. Podczas rozmowy studentów z wykładowcami serwowano wyborną kawę przygotowaną przez profesjonalnego baristę-absolwenta WSG. Spotkanie uwiecznił również pokaz baristyczny, który bardzo zaciekawił wszystkich zgromadzonych w sali APK.

Szczegóły
12 października 2016Nasza Absolwentka odsłania autograf!

Z dumą pragniemy poinformować, że nasza Absolwentka, olimpijka - Beata Mikołajczyk w ubiegłą sobotę 8 października odsłoniła swoją tablicę w Bydgoskiej Alei Autografów. Odwzorowany w granicie podpis stanął u boku innych, zasłużonych bydgoszczan. Po uroczystości odsłonięcia tablicy nasza Absolwentka dołożyła jeszcze kilka swoich autografów… tym razem na pamiątkowych koszulkach WSG ;)

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia