Instytut Zarządzania i Gospodarki
Usług Turystycznych

Gala Teraz Polska

10 grudnia 2015 roku w Sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Konkursie „Teraz Polska Promocja i Rozwój” za najlepsze prace magisterskie, dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski, podczas której nagrodę główną II stopnia odebrała absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja Wyższej Szkoły Gospodarki - Pani Sandra Grzeszczak.

W uroczystości wziął udział również promotor nagrodzonej pracy, dr Mariusz Barczak. Wraz ze swoją dyplomantką otrzymali gratulacje od Kapituły Konkursu, partnerów konkursu oraz Prezesa Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska - Pana Krzysztofa Przybyły.

"Nagroda zdobyta w konkursie jest dla mnie bardzo ważna. Jest oznaką docenienia wysiłku naukowego i rzetelnej pracy.Dodała mi pewności siebie na drodze zawodowej i prywatnej.Chciałabym wykorzystać tę nagrodę  jako szansę na rozwój zawodowy i prywatny. Mam nadzieję że moja wiedza i umiejętności zostaną docenione i wykorzystane. Jak najbardziej jestem za tym, aby moja droga zawodowa związana była z Polską, jej promocją i rozwojem" - odpowiedziała lauretka po otrzymaniu nagrody.

Na pytanie dlaczego warto promować Polskę Pani Sandra odpowiada: "Polska to nasza ojczyzna. Jesteśmy obywatelami tego kraju, dlatego powinniśmy posiadać szeroką wiedzę na jego temat. Należy promować swój kraj w Polsce i za granicą. Myślę że takie działania to oznaka patriotyzmu we współczesnym wydaniu".

Gali Konkursu towarzyszyła konferencja „Nauka - innowacyjność - promocja. Wyzwania dla nauki w budowaniu konkurencyjnej gospodarki” organizowana w ramach projektu "Młodzi Liderzy Przyszłości".  Podczas konferencji 11 polskich naukowców zostało wyróżnionych tytułem VIPI - Very Important Polish Innovator. Są to polscy zdolni naukowcy, którzy z sukcesami komercjalizują wyniki prowadzonych przez siebie badań naukowych.

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia